Zhodnocení sezóny

 

Sezóna 2015 -2016

V sezoně 2015 - 2016 hráli kategorii starších žáků ročníky 2002 a 2003 . Celkem jsme měli v kategorii 21 hráčů, z toho bylo 10 hráčů Hc Opočno, 4 ze Sokola Semechnice, 4 ze Hc Rychnov nad Kněžnou, 2 ze Sokola Čestice a jeden ze Spartaku Nové Město nad Metují.

Do sezony jsme  šli s většími ambicemi než v loňském roce kde jsme skončili beznadějně na posledním místě bez vítězného utkání. I přes vcelku vyrovnaná utkání se nám podařilo v základní části porazit pouze tým Hc Jičín a tudíž jsme skončili na předposledním místě. V součtové tabulce mladších a starších žáků, kde jsme nepomohli mladším žákům v postupu do vyšší skupiny, jsme skončili na pátém místě a proto jsme hráli ve skupině o umístění s Libereckým krajem se stejně umístěnými týmy. V osmi členné skupině se nám dařilo lépe než v základní části a se stejným počtem bodů, ale horším skórem, jsme skončily na páté příčce za Hc Poděbrady, ale před TS Hc Varnsdorf(všechny tři týmy shodně po 12-ti bodech).

Bohužel jsme měli v této sezóně i několik zraněných hráčů J.Peňáz(zlomenina ruky), D.Paštika(naštíplou kůstku na noze), F.Jiruška(zlomenina nohy) a J.Volf, který byl při posledním utkání jako nejmenší hráč na hřišti, krosčekován protihráčem Hc Frýdlant(hostování z Liberce) a po převozu RZS do liberecké nemocnice hospitalizován.

Druhý den byl propuštěn s lehkým otřesem mozku.

Všem hráčům za jejich předvedené výkony děkujeme a přejeme jim do dalších sezón mnoho úspěchů a pevné zdraví.

Za realizační tým 

David Paštika - vedoucí mužstva