8. týden (19.2-25.2.2018)

06.02.2018 18:08
OBSAZENÍ PLOCHY od 19.2.2018  do 25.2.2018
       
       
  10:00-11:00 MŠ Týniště n.O.  
       
       
  15:00-16:00 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a ml. trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
19.2. 18:45-20:00 Mladší dorost trénink
  20:15-21:15 Starší dorost trénink
       
       
       
       
  11:00-12:00  ZŠ Opočno - 4 třídy  
       
       
       
  15:30-16:45 Mladší žáci + přípravka 2008 trénink
ÚTERÝ 17:00-18:15 Starší žáci trénink
20.2. 18:30-19:45 Muži trénink
  20:00-21:00 Semechnice trénink
       
       
       
  8:00-9:00 ZŠ Pulická Dobruška  
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
  11:00-12:00 ZŠ Opočno - 3 třídy  
  12:30-13:45 ZŠ Opočno  
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 ŠKOLA BRUSLENÍ + minihokej 2011 a ml.  
21.2.      
  18:15-19:15 HC Opočno - HC Trutnov   -   muži mistrovské utkání
       
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
       
  9:00-10:30 ZŠ Dobré  
       
  15:30-16:30 Minihokej 2009 a ml. trénink
ČTVRTEK 16:45-17:45 Starší žáci trénink
22.2. 18:00-19:00 Mladší dorost trénink
  19:15-20:15 Starší dorost trénink
  20:30-21:30 Stará garda  
       
       
  8:45-9:45 SŠ Dobruška  
  10:00-11:30 AČR  
      .
       
PÁTEK 15:00-16:15 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a 2010 trénink
23.2. 16:30-17:30 Mladší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-22:00 TJ So Semechnice - HC Skuteč  -  Muži mistrovské utkání
       
       
  9:00-11:00 Curling  
  11:30-12:30 p. Lukášek  
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
24.2. 17:00-19:30 HC Opočno - HC Krkonoše   -   st.dorost mistrovské utkání
       
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
       
  9:00-11:00 HC Opočno - HC Město Rychnov n.K.   -   Přípravka 2008 mistrovské utkání
  11:15-13:45 HC Opočno - HC Polička   -   Ml. dorost mistrovské utkání
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
25.2. 16:30-17:45 p. Dovicin  
  18:00-19:00 Jasenná  
  19:45-20:45 p. Jelen  
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Mladší žáci 22.2  čt Turnov 14:30 bus 17:00
Mladší dorost 23.2  pá Nový Bydžov 17:45 bus 20:00
Přípravka 2008 24.2  so Jaroměř 7:15 auta 8:45
Muži 25.2  ne Nové Město n.M. 15:30 auta 17:00
Minihokej 2010 25.2  ne Rychnov n.K. 9:00 auta 10:30
Starší dorost 23.2  pá Nová Paka 17:30 bus 20:00