4. týden (22.1 - 28.1.2018)

10.01.2018 17:39
 OBSAZENÍ PLOCHY od 22.1.2018  do 28.1.2018
       
  11:30-12:30 SŠ Opočno  
  13:15-14:15 ZŠ Voděrady  
  15:00-16:00 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a ml. trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
22.1. 18:45-20:00 Mladší dorost trénink
  20:15-21:15 Starší dorost trénink
       
       
       
  8:00-9:00 SŠ Opočno  
  11:00-12:00 ZŠ Opočno - 4 třídy  
       
       
       
  15:30-16:45 Mladší žáci + přípravka 2008 trénink
ÚTERÝ 17:00-18:15 Starší žáci trénink
23.1. 18:30-19:45 Muži trénink
  20:00-21:00 Semechnice trénink
       
       
       
  8:00-9:00 ZŠ Opočno - 1 třída  
  9:00-10:00 ZŠ Opočno - 1 třída  
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
  11:00-12:00 ZŠ Opočno - 3 třídy  
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 ŠKOLA BRUSLENÍ + minihokej 2011 a ml.  
24.1. 17:00-18:00 Brankářský trénink trénink
  19:00-21:30 HC Opočno - HC Jičín   -   muži mistrovské utkání
       
       
  10:00-11:00 ZŠ Pohoří  
  11:30-12:30 SŠ Opočno  
  13:00-14:00 p.Pithart  
  15:30-16:30 Minihokej 2009 a ml. trénink
ČTVRTEK 16:45-17:45 Starší žáci trénink
25.1. 18:00-19:00 Mladší dorost trénink
  19:15-20:15 Starší dorost trénink
  20:30-21:30 Stará garda  
       
       
  8:00-9:00 ZŠ Opočno - 5A  
  9:30-11:00 AČR  
  11:30-12:30 SŠ Opočno .
  13:30-14:30 p. Valeš  
PÁTEK 15:00-16:15 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a 2010 trénink
26.1. 16:30-17:30 Mladší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-20:30 Semechnice trénink
  20:45-21:45 Jasenná  
       
  9:30-11:30 HC Opočno - TJ HC Jablonec n.N.  -  Ml.žáci mistrovské utkání
  11:30-13:30 HC Opočno - TJ HC Jablonec n.N  -  St.žáci mistrovské utkání
  13:45-14:45 p. Lukášek  
SOBOTA 15:30-17:00 TÝDEN HOKEJE - Pojď hrát hokej  
27.1.      
  18:00-19:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
       
  10:00-12:00 HC Opočno - HC Varnsdorf   -   St.žáci mistrovské utkání
  12:30-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
28.1. 16:30-18:00 volno k pronajmutí  
  18:15-19:30 p. Tomíček  
  19:45-20:45 p. Jelen  
       
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Mladší dorost 26.1  pá Jaroměř 18:00 auta 19:30
Muži 28.1  ne Náchod 15:00 auta 17:00
Starší dorost 28.1  ne Česká Lípa 8:30 bus 12:30
Přípravka 2008 25.1  čt Náchod 15:30 auta 17:00