11.týden (9.3. - 15.3.2020)

28.01.2020 08:53
OBSAZENÍ PLOCHY od 9.3.2020  do 15.3.2020
       
  10:00-11:00 ZŠ Opočno - 5 třída  
  13:30-14:45 ZŠ České Meziříčí - 9 třída  
  15:00-16:00 2009 + 2010 trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
9.3. 18:45-20:00 Junioři + Dorost trénink
  20:15-21:15 Stará garda  
       
       
       
       
  12:30-13:30 ZŠ České Meziříčí - 6 třída  
  13:30-14:30 ZŠ České Meziříčí - 7 třída  
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
ÚTERÝ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
10.3. 18:45-20:00 Muži trénink
  20:15-21:15 klub Vincent de Paul  
       
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
  11:45-13:00 ZŠ Opočno - SPV  
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 16:00-19:00 HC Opočno - HCM Jaroměř - TJ Sp. Nové Město n.M.   -   přípravka 2010 přátelský turnaj
11.3.      
  19:45-21:00 p. Valeš  
       
       
       
  11:45-13:00 ZŠ Opočno - 7 třída  
  13:30-14:45 ZŠ Opočno - 8 třída  
  14:45-16:00 Minihokej základna trénink
  16:30-18:00 HC Opočno - SK Třebechovice p.O.   -   přípravka 2009 mistrovské utkání
ČTVRTEK      
12.3. 18:15-19:15 Mladší žáci trénink
  19:30-20:45 Junioři + Dorost trénink
  21:00-22:00 klub Vincent de Paul  
       
       
  8:00-9:10 ZŠ Opočno - 5 třída  
  9:30-11:00 AČR  
  11:45-13:00 ZŠ Opočno - 6 třída .
       
PÁTEK 15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
13.3. 16:15-17:15 Starší žáci trénink
  17:30-19:15 HC Opočno - Petrovice   -   muži přátelské utkání
  19:30-20:30 p. Lukášek  
  20:45-21:45 p. Rydl  
       
       
  9:00-11:00 HC Opočno - St. Nový Bydžov   -   mladší žáci mistrovské utkání
  11:00-13:00 HC Opočno - St. Nový Bydžov   -   starší žáci mistrovské utkání
SOBOTA 13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
14.3. 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
  17:00-19:30 HC Opočno - HC Moravská Třebová   -   junioři mistrovské utkání
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
       
  9:30-12:00 HC Opočno - HC Skuteč   -   dorost mistrovské utkání
  12:30-13:45 p. Dovicin  
  14:00-15:30 volno k pronajmutí  
  15:45-17:15 volno k pronajmutí  
NEDĚLE 17:30-19:30 POSLEDNÍ VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
15.3.      
  19:45-20:45 p. Jelen  
                                                                                                                   
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
2009 15.3  ne Dvůr Králové 8:00 auta 9:45
Dorost 13.3  pá Choceň 18:15 auta 20:00
Žáci 15.3  ne Lanškroun 7:00 bus 9:30
Dorost 12.3  čt Česká Třebová 15:30 bus 17:45