40.týden (30.9 - 6.10.2019)

16.09.2019 08:50
OBSAZENÍ PLOCHY od 30.9.2019  do 6.10.2019
       
       
       
  15:00-16:00 2009 + 2010 trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
30.9. 18:45-20:00 Junioři + dorost trénink
       
       
       
       
       
       
       
       
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
ÚTERÝ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
1.10. 18:45-20:00 Muži trénink
  20:15-21:15 Semechnice  
       
       
       
       
       
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45  2009 + 2010 trénink
2.10.      
  18:00-20:30 HC Opočno - TJ So Semechnice   -   muži mistrovské utkání
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
       
       
       
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
ČTVRTEK 16:00-17:00  2009 + 2010 trénink
3.10. 17:15-18:15 Mladší žáci trénink
  18:30-19:30 Dorost trénink
  19:45-20:45 Junioři trénink
       
       
  8:00-9:30 AČR  
       
       
  15:00-16:15 Minihokej 2011 a mladší trénink
PÁTEK 16:30-17:30 Starší žáci trénink
4.10. 17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-22:00 HC Opočno - SK Třebechovice p.O.   -   junioři mistrovské utkání
       
       
       
       
       
  9:00-11:00 HC Opočno - HC Náchod   -   mladší žáci  mistrovské utkání
SOBOTA 11:00-13:15 HC Opočno - HC Náchod   -   starší žáci mistrovské utkání
5.10. 13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
  15:30-18:30 HC Opočno - HC Mountfield - HC Trutnov   -   minihokej 2011 mistrovský turnaj
  19:00-21:30 HC Opočno - St. Nový Bydžov   -   junioři mistrovské utkání
       
       
  9:00 - 12:00 volno k pronajmutí  
       
  12:30-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
6.10.      
  17:00-19:30 TJ So Semechnice - HC Náchod   -   muži mistrovské utkání
  19:45-20:45 p. Jelen  
                                                                                                                   
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Muži 6.10  ne Hronov 15:00 auta 17:00
2009 6.10  ne Nová Paka 8:45 auta 11:15
2012 6.10  ne Jaroměř 12:00 auta 13:30
2011-II 5.10  so Hradec Králové 7:30 auta 9:00