11. týden (12.3-18.3.2018)

20.02.2018 15:35
OBSAZENÍ PLOCHY od 12.3.2018  do 18.3.2018
       
       
  10:00-11:00 MŠ Týniště n.O.  
  11:45-13:00 ZŠ Opočno  
       
  15:00-16:00 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a ml. trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
12.3. 18:45-20:00 Mladší dorost trénink
  20:15-21:15 Starší dorost trénink
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
  11:45-13:00  ZŠ Opočno  
       
       
       
  15:00-16:00 Starší  žáci  trénink
ÚTERÝ 16:30-18:30 HC Opočno - HC Jičín   -   Ml. žáci  mistrovské utkání
13.3. 18:30-19:45 Muži trénink
       
       
       
       
  8:00-9:00 ZŠ Pulická Dobruška  
       
       
       
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 ŠKOLA BRUSLENÍ + minihokej 2011 a ml.  
14.3.      
  17:15-19:00 HC Opočno - TJ Sp. Nové Město n.M.   -   pripravka 2008 mistrovské utkání
  19:15-20:15 Mladší dorost trénink
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
       
  11:45-13:00 ZŠ Opočno  
  13:35-14:45 ZŠ Opočno  
  15:30-16:30 Minihokej 2009 a ml. trénink
ČTVRTEK 17:00-19:00 HC Opočno - HC N.Paka/Jičín   -   St. žáci mistrovské utkání
15.3.      
  19:15-20:15 Starší dorost trénink
       
       
       
       
  9:30-11:00 AČR  
      .
       
PÁTEK 15:00-16:00 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a 2010 trénink
16.3. 16:15-17:15 Mladší žáci trénink
  17:30-19:00 Muži trénink
  19:30-20:30 p. Lukášek  
  20:45-21:45 Jasenná  
       
       
  11:00-13:00 HC Opočno - HC Jičín   -   st.žáci mistrovské utkání
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
17.3. 17:00-19:30 HC Opočno - HC Česká Lípa   -   st.dorost mistrovské utkání
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
       
       
       
  9:00-11:00 HC Opočno - HC Mountfield   -   Přípravka 2008 mistrovské utkání
  11:15-12:30 p. Dovicin   
NEDĚLE 14:30-17:00 DĚTSKÝ KARNEVAL   
18.3.      
  17:30-19:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ   
  19:45-20:45 p. Jelen  
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Starší dorost 16.3  pá Lomnice n.P. 14:30 bus 17:00
Minihokej 2009 17.3  so Rychnov n.K. 8:30 auta 10:00
Minihokej 2010 17.3  so Choceň   auta