10. týden (5.3-11.3.2018)

20.02.2018 15:35
OBSAZENÍ PLOCHY od 5.3.2018  do 11.3.2018
       
       
       
  13,00-14:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
       
  15:00-16:00 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a ml. trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
5.3. 18:45-20:00 Mladší dorost trénink
  20:15-21:15 Starší dorost trénink
       
       
       
       
       
       
  13:00-14:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
       
  15:30-16:45 Mladší žáci + přípravka 2008 trénink
ÚTERÝ 17:00-18:15 Starší žáci trénink
6.3 18:30-19:45 Muži trénink
       
       
       
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
       
       
       
STŘEDA 15:45-16:45 ŠKOLA BRUSLENÍ + minihokej 2011 a ml.  
7.3. 17:00-19:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
  19:15-20:15 volno k pronajmutí  
       
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
       
       
  13:00-14:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
  15:30-16:30 Minihokej 2009 a ml. trénink
ČTVRTEK 16:45-17:45 Starší žáci trénink
8.3. 18:00-19:00 Mladší dorost trénink
  19:15-20:15 Starší dorost trénink
  20:30-21:30 Stará garda  
       
       
       
  9:30-11:00 AČR  
      .
  13:00-14:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
PÁTEK 15:00-16:15 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a 2010 trénink
9.3. 16:30-17:30 Mladší žáci trénink
  17:45-19:00 Volno k pronajmutí  
  19:30-20:30 p. Lukášek  
  20:45-21:45 Jasenná  
       
  9:00-11:00 Curling  
  11:30-12:30 Volno k pronajmutí  
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
10.3. 16:45-17:45 volno k pronajmutí  
  18:00-19:30 p. Valeš  
       
       
       
       
  8:30-9:45 p. Dovicin  
  10:15-12:45 HC Opočno - HCM Jaroměř  -   Ml. dorost mistrovské utkání
NEDĚLE 13:00-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
11.3. 15:30-18:00 HC Opočno - HC Frýdlant   -   St. dorost mistrovské utkání
  18:30-20:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
  20:15-21:15 p. Jelen  
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Žáci 10.3  so Jablonec 6:30 bus 10:00
Minihokej 2009 10.3  so Hronov 7:15 auta 9:00
Minihokej 2010 a 2011 11.3  so Trutnov 7:15 bus